Akcesoria do kominka - funkcjonalność i ozdoba w jednym!

zestaw narzędzi do kominka

Kominek w salonie to idealny i sprawdzony sposób na wprowadzenie dobrego nastroju w domu. Kominki wolnostojące niemieckiej firmy Skantherm są zaprojektowane tak, żeby do cieszenia się ogniem dokładać jak najmniej pracy. Rewelacyjny kominek narożny Elements oraz nowoczesna koza Shaker to kominki bezpyłowe, a obrotowy kominek Emotions posiada bardzo łatwy w obsłudze popielnik, aby łatwo było opróżnić popiół.  Wszystko po to aby uprzyjemnić Wam czas spędzony przed kominkiem.

nowoczesne kominki wolnostojące Skantherm

Firma Conmoto zaprojektowała piękne i funkcjonalne akcesoria kominkowe, aby w pełni móc relaksować się w blasku płomieni.  Nowoczesny i prosty w swym wyglądzie zestaw narzędzi kominkowych NORMA zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi kominka. Na stabilnym, czarnym stojaku zostały umieszczone szufelka, szczotka, szczypce do drewna oraz praktyczny pogrzebacz. Wszystko wykonane z grubej czarnej stali. Niezwykle elegancki komplet znakomicie wyglądać będzie przy kominku i będzie pomocny w codziennym użytkowaniu.

akcesoria kominkowe NORMA

Połączenie stali i szkła nadaje zestawowi TERAS lekkości i niezwykłej elegancji. Przybory do kominka zaprojektowane przez Sebastiana Davida Büschera to połączenie prostoty, funkcjonalności i unikatowego design, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

eleganckie akcesoria kominkowe TERAS

Zestaw akcesoriów do kominka kutych ręcznie z żelaza to kolekcja FERRO E FUOCO. Przybory kominkowe wykonana zostały w starym, tradycyjnym warsztacie. Wykute przy użyciu pięćsetletniego młota napędzanego wodą. Żelazo od tego zestawu kominkowego pochodzi z recyklingu, a dokładnie ze starych torów kolejowych, co potwierdza jak mocny to materiał. Te niebanalne akcesoria do kominka to wyrażenie znaczenia siły i energii, dodatkowo można je powiesić lub postawić na stojaku.

kute ręcznie narzędzia do kominka z żelaza

Połączenie stali nierdzewnej i skórzanych uchwytów to zestaw kominkowy zaprojektowany przez sławnego architekta. PETER MALY, bo o nim mówa stworzył ten zestaw dla siebie, a potem okazało się, żeze tego właśnie potrzeba innym do zadbania o porządek w kominku. Przybory mogą wisieć lub stać. Poza tym, że narzędzia są bardzo funkcjonalne to są bardzo eleganckie i niepowtarzalne.

zestaw kominkowy PETER MALY

Dzięki takim produktom od firmy Conmoto, będziesz mógł zadbać o porządek i bezpieczeństwo wokół kominka. Każdy z prezentowanym powyżej zestawów kominkowych zawiera  narzędzia, które ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z kominka lub wkładu kominkowego. Designerski komplet kominkowy będzie świetnym uzupełnieniem wyglądu salonu.