Kto to zaprojektował? – Pascal Bosetti stworzył wygodne meble dla Conmoto

nowoczesne meble Pascala Bosetti

Pascal Bosetti to urodzony w 1981 roku designer młodego pokolenia. Jego prace to połączenie emocji, funkcjonalności i surowej, prostej formy. W roku 2015 założył własne studio projektowe w Monachium. Zajmuje się przede wszystkim projektowaniem przemysłowym, projektowaniem mebli, a także scenografią.  Projektant pasjonuje się materiałami, ich właściwościami i sposobem ich wykorzystania . Niezależnie od tego, czy wymagają innowacyjnego, romantycznego czy funkcjonalnego podejścia. Poniżej przedstawiamy zaprojektowane przez Pascala Bosetti meble dla Conmoto:

 

ekskluzywne meble drewniane
Meble MITO

 

Kolekcja MITO to projekt mebli drewnianych, które zachęcają do odpoczynku. Krzesła drewniane z tej kolekcji otulają siedzącego. Idealnie dopasowane podparcie pleców tworzy nie zwykle przyjemny mebel do siedzenia. Krzesło stoi na elegancko zwężanych nogach i wygląda równie statycznie, jak dynamicznie. Aby uzyskać lekki wygląd krzesła, nie tracąc na jego solidnej formie projektant wykorzystał wysokiej jakości lite drewno i formowaną sklejkę. Krzesła MITO występują w wersji z podłokietnikami oraz z możliwością doboru poduszek na siedzenie, aby siedzenie na nich było jeszcze przyjemniejsze. Pascal Bosetti opracował również odpowiedni do krzeseł Mito drewniany stół. Jak można oczekiwać od marki Conmoto seria MITO to meble nowoczesne i minimalistyczne. 

 

drewniane krzesła MITO
krzesła MITO

 

Okrągły stół MITO to mebel bardzo uniwersalny. Swoją stylistyką pasuje do niemal każdego wnętrza. Doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. To oryginalny, duży stół drewniany. Stonowana kolorystyka została odpowiednio dobrana i podkreśla smukłą linię tego ekskluzywnego stołu. Projektant zwrócił szczególną uwagę na miejsca łączeń blatu z podstawą, aby zachować płynne przejście od linii poziomych do pionowych. Nowoczesny mebel przeznaczony jest do jadalni jak również do biur, gabinetów i sal konferencyjnych. Okrągły stół zapewnia doskonałą funkcjonalność, pomieści dużą liczbę osób, a przy tym ten duży stół stwarza wrażenie bardzo zgrabnego mebla.

 

 

okrągły stół mito
Kolekcja MITO

 

Siostrzana kolekcja mebli ALU MITO to jeszcze nowocześniejsze rozwiązanie. To meble aluminiowe, bardzo lekkie i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możemy korzystać z nich również za zewnątrz. . Wcięcie na środku siedziska krzesła zwiększa komfort siedzenia. Dodatkowa wnęka umożliwia odpływ wody deszczowej. W połączeniu z dopasowanym stołem ALU MITO nadaje się nie tylko do ogrodu i balkonu, ale także do zewnętrznego obszaru gastronomii i firmy. Dla zwiększenia wygody siedzenia można dodać poduszki na siedzenia. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość ustawienia krzeseł jeden na drugim co umożliwia wygodne przechowywanie. Idealne gdy odwiedza nas większa liczba gości na przyjęcie w ogrodzie. Wszystkie meble z serii MITO i ALU MITO występują w wielu kolorach, ale także możliwe są dodatkowe kolory na zamówienie, aby jeszcze lepiej dopasować się do każdego wnętrza.

 

aluminiowe meble na zewnątrz
Kolekcja ALU MITO