Kuchnia w ogrodzie - Ticino

kuchnia w ogrodzie, kuchnia na taras, zestaw kuchenny na taras, bar w ogrodzie

Spotkania w ogrodzie - coś za czym tęsknimy przez długie zimowe miesiące. I nie ma tu większego znaczenia to, czy jest to spokojny wieczór we dwoje, popołudniowy grill z rodziną czy wielkie przyjęcie z przyjaciółmi. Każda z tych okazji napawa  nas ciepłymi uczuciami i budzi poczucie relaksu.

Organizacja takiego spotkania wiąże się z przygotowaniami w kuchni. Często również licznymi spacerami pomiędzy tarasem, a blatem kuchennym w trakcie trwania samego przyjęcia.

Jednak nie zawsze musi to tak wyglądać smiley

Nowoczesne kuchnie ogrodowe Ticino od Conmoto pozwolą nam na przeniesienie całej organizacji również na zewnątrz. Dzięki temu nie stracimy ani chwili z cennego czasu spędzonego w towarzystwie przyjaciół smiley

 

Co dokładnie oferują nam luksusowe meble ogrodowe Ticino?

 

Przede wszystkim modułowość. Zresztą między innymi z tego słynie samo Conmoto wink

Dzięki takiemu podejściu z powodzeniem stworzymy idealną zabudowę spełniającą wszystkie nasze wymagania.

Wytrzymałość. Cała kolekcja wykonana jest z niezwykle trwałego materiału jakim jest HPL. Odporny na zmienne warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, nie zmiania koloru pod wpływem promieniowania słonecznego.

Funkcjonalność. Moduły kuchenne, które mają jedną misję – stworzyć warunki wygodnej kuchni na świeżym powietrzu. 

 

Ale do rzeczy. Jakie opcje mamy do wyboru?

 

Moduł wodny - wyposażony został w granitowy zlew oraz wysokiej jakości okucia ze stali nierdzewnej. Mebel stworzono tak, by łatwo było podłączyć go do wody lub po prostu do węża ogrodowego. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest pokrywa, służąca do zakrycia otworu na zlew, która wsuwa się na płasko do wnęki i tworzy równą powierzchnię razem z blatem. Zabezpiecza to zlew przed czynnikami zewnętrznymi i daje dodatkową powierzchnię użytkową. 

Moduł przestrzenny - stworzony w celu zapewnienia odpowiedniej ilości wolnego miejsca dla przechowywania niezbędnych akcesoriów grillowych. By zapewnić pełen komfort i funkcjonalność przechowywania powstała funkcja regulowanej wysokości wewnętrznych przegród zmieniając ustawienie półek. 

Moduł grzewczy - jest niższy od pozostałych dzięki czemu daje możliwość zamontowania np. grilla gazowego lub elektrycznego. Specjalny otwór umożliwia podłączenie do butli gazowej, a inteligentne drzwi przesuwne pozwolą w komfortowy sposób ukryć instalację i butlę. 

Moduł narożny - umożliwia stworzenie wygodnej zabudowy w kształcie litery L. Razem z modułem z półkami tworzą wygodne miejsce do przechowywania.

Podstawa do parasola - pozwoli na spójne dopasowanie i wygodne ustawienie parasola, który uchroni nas przed promieniami słonecznymi.

 

Kolekcja mebli ogrodowych TICINO to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla właścicieli przydomowego ogródka, ale także dla architektów i projektantów aranżujących przestrzenie otwarte np. ogrody. tarasy, ogródki restauracyjne.