Meble Conmoto w Domu Studenckim w Poczdamie- realizacja

ekskluzywne meble od conmoto

Niemiecka firma Conmoto to producent bardzo dobrej jakości mebli. Nowoczesne i solidne stoły, wygodne fotele kubełkowe wykonane z recyklingowanego filcu oraz meble z hpl-u, czyli jednego z najtrwalszych surowców meblarskich o antybakteryjnej powierzchni. To tylko nie liczne z bardzo znanych i cenionych w całej Europie produktów. Prosta, ale jednocześnie niebanalna forma mebli oraz ich niezwykła funkcjonalność to wizytówka marki. Poniżej przedstawiamy jak solidne meble Conmoto wykorzystano w prywatnych domach studenckich, gdzie ich jakość i wytrzymałość jest bardzo ważna.

 

 

basecamp w postdam
Basecamp w Postdam

 

Pierwszą rzeczą, którą widać w BaseCamp w Poczdamie, jest jego zróżnicowane, kolorowe i przytulne wnętrze. Każdy pokój wyposażony jest w wykonane na zamówienie meble i funkcjonalne schowki, które maksymalnie wykorzystują niewielkie przestrzenie. W pokojach studenckich i miejscach wspólnych  pojawiły się też produkty z asortymentu conmoto.home oraz edycje specjalne, takie jak stołek barowy CHAIRMAN w kolorze miętowej zieleni oraz połączenie stołka barowego i krzesła CHAIRMAN. Wygodne fotele kubełkowe z recyklingowanego filcu są bardzo wygodne, idealnie nadają się do wypoczynku ale również jako krzesło biurowe. Ponadczasowy design takiego krzesła to duży atut. Dzięki temu, że jest to wytrzymały mebel, który przez wiele lat będzie w modzie oraz pasuje do każdego stylu możemy kupić go na lata. Jest wart swojej ceny.

 

 

wygodny fotel kubełkowy
Dom studencki w Postdam

 

W częście wspólnej wykorzystano krzesła barowe CHAIRMAN. Wysokie krzesło na dębowych nogach lub metalowych nogach w kolorze jasnozielonym nadają wnętrzu smaku. Wygodne profilowane siedzenie pozwala wiele godzin siedzieć i spędzać czas z przyjaciółmi w przyjemnej atmosferze. 

 

 

Base Camp w Postdam
Basecamp w Postdam 

Studenci to zazwyczaj ludzie młodzi, którzy cenią sobie dynamiczne zmiany, komfort i wygodne miejsce do nauki, ale również do zabawy. Prywatny Dom Studencki w Postdam zapewnia takie miejsce, a meble Conmoto odnajdują się świetnie we wnętrzu stoworzonym dla młodych ludzi.