Tension - zestaw minimalistycznych mebli do jadalni i ogrodu

minimalistyczne meble na taras, nowoczesne meble do ogrodu, stół z ławkami

Nowoczesne wnętrza potrzebują nowoczesnych mebli. A nowoczesne często znaczy minimalistyczne. Ale też praktyczne.

Dlatego przedstawiam nowoczesne, minimalistyczne, a zarazem praktyczne meble do wnętrz marki Conmoto – seria Tension.

Duży stół, idealny do jadalni, z ławkami dostępnymi w dwóch wersjach, z oparciem oraz bez, sprawdzi się nie tylko we wnętrzu. Będzie to doskonały zestaw mebli na taras czy do ogrodu. Wszystko dzięki temu, że zostały wykonane z HPLu. Jest to materiał niezwykle odporny na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, mróz czy palące słońce. Powierzchnia tych minimalistycznych mebli jest niezwykle łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu wink

Cecha charakterystyczną zestawu są szerokie, lekko rozstawione nogi. Połączone zostały drewniana belką. A wszystko to z pomocą ręcznie wykonanego klina, dzięki czemu całość została niezwykle mocno zakotwiczona.

Drewniany most i kliny dodały także nieco rustykalnego charakteru całej kolekcji. Dzięki temu nowoczesny zestaw idealnie wpisze się w niemal każdą aranżację.

nowoczesny zestaw mebli do jadalni

Moim zdaniem najlepiej wygląda zestaw do jadalni złożony z dużego stołu, jednej ławki z oparciem i jednej bez oparcia. Jako, że nie do każdego przemawia surowa ławka dostępne są także wygodne poduszki na siedziska. Wykonane z szarej tkaniny Sunbrella są odporne na promieniowanie UV i łatwe w czyszczeniu.

Cały zestaw nowoczesnych mebli na taras dostępny jest w dwóch kolorach – białym (zawsze z czarną obwódką) oraz antracytowym. Kolory te fantastycznie łączą się z naturalnym kolorem drewna, z którego wykonany został wspornik między nogami zarówno stołu, jak i ławek.

minimalistyczny zestaw ze stołem, nowoczesny zestaw mebli na taras

Gdzie sprawdzi się zestaw minimalistycznych mebli Tension?

Wszędzie tam, gdzie stawiamy na nowoczesny i praktyczny design. Kuchnia, jadalnia, taras, ogród, ale także miejsca użyteczności publicznej, lobby itp.

Możliwości jest wiele. A wygodny, i przede wszystkim trwały zestaw mebli jadalnianych sprawdzi się u każdego smiley