Bacino - sposób na umywalkę do ogrodu

umywalka do ogrodu, outdoor, hpl, wyposażenie ogrodu, umywalka zewnętrzna

Być może jeszcze tego tak nie czuć, ale wiosna zbliża się wielkimi krokami – zostało tylko 65 dni! A pamiętać trzeba, że niektóre prace ogrodowe wykonujemy znacznie szybciej…. Już teraz na portalach i forach internetowych roi się od porad, jakie prace ogrodowe powinniśmy wykonać w styczniu, za chwile dowiemy się co należy przygotować w lutym?

Wydaje się szybko? Być może. Ale jeżeli już od pierwszych promieni słońca chcemy cieszyć się pięknem naszego ogrodu, faktycznie o pewnych kwestiach powinnyśmy pomyśleć z wyprzedzeniem.

Do tej grupy zaliczamy oczywiście dbałość o nasze rośliny. Ale aby dobrze wystartować warto odpowiednio przygotować sobie miejsce do pracy.

Dziś pokażę Wam, w jaki sposób można zaaranżować miejsce przy kranie zewnętrznym, który przecież znajduje się w każdym ogrodzie, a który zwykle straszy małym wystającym kranikiem i kratką odpływową. A przecież i to miejsce możemy zaaranżować tak, aby stało się ozdobą naszego ogrodu, a nie miejscem, które staramy ukryć się za kolejnymi krzewami czy pergolami.

Mowa o Bacino – umywalce zewnętrznej, wykonanej z HPLu, materiału niezwykle odpornego na zarysowania, wilgoć czy zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszna mu słona woda, mróz, śnieg czy palące słońce. Przez długie lata zachwyca nas swoim nienagannym wyglądem.

umywalka outdoor, umywalka zewnętrzna

Stworzona przez niemieckiego projektanta, Sebastiana Davida Buscher, który tworzy designerskie produkty w minimalistycznym stylu. „Tak mało, jak to możliwe, tyle, ile trzeba” to jego motto, które w pełni oddają jego dzieła.

Bacino to nie tylko wygodna, dostępna w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach, umywalka zewnętrzna. Bacino tworzy wygodne i praktyczne miejsce do mycia drobnych narzędzi ogrodniczych, grilla czy rąk, a także do napełniania wiader i konewek.

Nie zapomnijmy, że nasze dzieci również znajda idealne zastosowanie do własnej zabawy wink

umywalka do ogrodu; kran do ogrodu

Dodatkowe elementy pozwolą na wygodne wykorzystanie wszystkich mozliwośc tego uniwersalnego produktu. Miska ze stali nierdzewnej, dodatkowa półka – ociekacz, czy wygodny wsuwany kran, który wystarczy podłączyć do węża ogrodowego. Dzięki temu z łatwością ustawimy umywalkę niemal w dowolnym miejscu smiley

Jak widać ogrodowe miejsce do pracy może być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także wyjątkowo praktyczne i dobrze zaprojektowane. Stwórz własną przestrzeń z wygodnymi meblami i produktmi do ogroodu od Conmoto smiley