Co wyróżnia kolekcję Riva? Meble do wnętrz i na tarasy

ekskluzywne meble, meble z HPL, meble dla dzieci

Poszukując mebli do własnego wnętrza stawiamy na ich wyjątkowy design, ale także funkcjonalność. Nie bez znaczenia jest także łatwość w utrzymaniu higienicznej czystości, zwłaszcza obecnie.

Kolekcja mebli Riva to jedna z propozycji spełniających wszystkie te wytyczne. Prosty, minimalistyczny design sprawdzi się doskonale nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale także publicznych.

Meble do wnętrz i na tarasy wykonane zostały z niezwykle trwałego materiału jakim jest HPL. Nie straszna im wilgoć, wysoka i niska temperatura, zadrapania czy inne uszkodzenia. HPL odporny jest także na promieniowanie słoneczne, nawet w kontakcie ze słoną wodą nie zmieni swojego wyglądu! Dzięki tym właściwościom meble z kolekcji Riva bez obaw mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak na zewnątrz.

W skład kolekcji wchodzą m. in. stoły, ławki, sofa na taras, stolik kawowy. Dostępne są w kilku kolorach, jednak pamiętać trzeba, że HPL cechuje się czarnymi krawędziami. Dzięki temu całość nabiera wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

W kolekcji dostępne są także poduszki na siedziska. Występują w trzech opcjach kolorystycznych. Jakością oczywiście nie odbiegają od samych mebli! Poduszki odporne są na wilgoć i zabrudzenia, są przyjazne dla skóry i przepuszczają powietrze. Dzięki odpowiedniemu mocowaniu nie ma możliwości, by zsunęły się z siedziska, co bywa prawdziwa udręką wink

Warto pomyśleć także o pokrowcach (wykorzystywanych oczywiście na meble stojące na tarasie czy w ogrodzie). Nawet w wietrzne dni pozostaną na swoim miejscu – odpowiednie haczyki dbają, by pozostały na swoim miejscu.

Ale to nie wszystko. Conmoto pomyślało także o naszych pociechach i stworzyła wersje mebli dla dzieci. Riva Kids to zestaw składający się ze stołu i dwóch ławek. Wszystko w wymiarach dostosowanych do wzrostu dzieci. Zapewniaja one doskonale miejsce do zabawy i nauki. Maluchy z pewnością stworzą idealne warunki do przetestowania wytrzymałości mebli smiley A rodzice na pewno się nie zawiodą. Łatwość w utrzymaniu czystości będzie na pewno dodatkowym atutem.

Jak widać cała kolekcja ekskluzywnych mebli do wnętrz i na tarasy zachwyca wyjątkowymi właściwościami. Klasyczna kolorystyka, łatwość w utrzymaniu czystości, niecodzienny design, wszystko to sprawia, że warto przyjrzeć im się z bliska.