Czas pomyśleć o ogrodzie!

ekskluzywne meble ogrodowe, całoroczne meble do ogrodu, modułowe sofy, meble z HPLu

Za oknem robi się coraz przyjemniej, tęskniliśmy za tym laugh Większa ilość słonecznych dni, wyższa temperatura, wszystko to sprawia, że wzbiera w nas nowa energia. Z utęsknieniem czekamy na ten moment, kiedy spokojnie będzie można napić się kawy na tarasie. Tylko… Ogród po zimie nie zawsze do tego zachęca.

I nie mam tu na myśli samego otoczenia, roślinności, która dopiero budzi się do życia. Na pewne rzeczy potrzeba czasu smiley Ale są kwestie na które mamy wpływ.

Też uważacie coroczne chowanie i wyciąganie z ukrycia mebli ogrodowych za uciążliwe? Ile razy zdarzyło się, że właśnie to było powodem, z którego wyczekany relaks nastąpił nieco później?

Dlatego warto już teraz pomyśleć o całorocznych meblach na taras i do ogrodu.

Wykonane z wyjątkowych materiałów odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne pozwolą nam zaoszczędzić mnóstwo miejsca w trakcie zimowego przechowywania. A wiosną sprawnie wrócą do użytku smiley

Do chyba najbardziej pożądanych należą meble z lawy wulkanicznej. Wykonane z ekologicznego materiału, jakim jest bazalt od lat fascynują swoją niepowtarzalną formą. Ręczne wykonanie sprawia, że nie ma dwóch identycznych produktów, każdy jest wyjątkowy, indywidualny. Wygodne gniazdo wiszące, które możemy umiejscowić zarówno na grubej gałęzi, jak i specjalnym stojaku będzie doskonałą odskocznią od dnia codziennego. Na pewno pokochają je także dzieci :D Do tego wygodny fotel na taras i stolik kawowy i już mamy niepowtarzalny zestaw nowoczesnych mebli w ogrodzie. Duży wybór modeli foteli i krzeseł ogrodowych, a także kilka rozmiarów gniazd, (które z powodzeniem zastąpią typowy fotel wiszący) pozwolą na stworzenie niezapomnianego ażurowego kompletu. Będzie on doskonałym miejscem do spędzenia letniego popołudnia w ogrodzie, a zimą stanie się fascynującym dziełem sztuki. Meble z lawy piękne wyglądają pokryte warstwą śniegu czy szronu.

Ale mówiąc o całorocznych meblach do ogrodu nie sposób nie wspomnieć o meblach z HPLu. Wyjątkowo trwały materiał, odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wysokie czy niskie temperatury, nie straszna mu nawet słona woda!) pozwoli cieszyć oko wyjątkowym designem przez cały rok. W kolekcji odnajdziemy zarówno wygodną sofę tarasową, fotel, niski stolik kawowy, a nawet leżak ogrodowy! Nowoczesna forma mebli i bezkonkurencyjna trwałość kolekcji Riva oraz Tension stworzy wyjątkowe miejsce, w którym chętnie odpoczniemy.

Ale HPL to także przechowywanie w ogrodzie. Pojemna szafa Landmark czy skrzynia ogrodowa El Pecho, występująca w kilku rozmiarach, doskonale spełniają swoje zdanie. Dziecięce zabawki, narzędzia ogrodowe, czy inne niezbędne przedmioty – wszystko znajdzie swoje miejsce.

Conmoto to nie tylko HPL. Niemiecki producent ekskluzywnych mebli słynie także z produktów modułowych również do ogrodu. Tu, na pierwszy plan, wysuwa się sofa Miami. Z kilku elementów stworzymy wyjątkową aranżację ogrodu dostosowaną do aktualnych potrzeb. Sofa ogrodowa 2 osobowa, poprzez dodanie dodatkowego elementu, szybko stanie się sofą 3 osobową. A dodatkowy element do tej pory pełnił funkcję np. wygodnego fotela tarasowego. Całość stworzy nam funkcjonalny zestaw wypoczynkowy na taras bądź do ogrodu. Designerskie meble ogrodowe Conmoto pokryte są materiałami odpornymi na zabrudzenia i wilgoć, co znacząco zwiększy komfort użytkowania.

To oczywiście tylko przedsmak tego, w jaki sposób możemy odświeżyć naszą przestrzeń, sprawić, by stała się bardziej komfortowa i wyjątkowa. Całoroczne meble ogrodowe od Conmoto zachwycą na niejednym letnim przyjęciu smiley