Czy nowoczesna sofa może być jednocześnie wygodna?

nowoczesna sofa z poduchami Kimono

 

Wybierając sofę do salonu kierujemy się kilkoma kwestiami. Zależy nam aby kanapa była wygodna. To na niej chcemy wypoczywać. Jeśli mamy częstych gości, lub sami śpimy w salonie szukamy rozkładanej sofy. Kanapa z funkcją spania zazwyczaj jest mniej komfortowa niż łóżko w sypialni czy materac. Warto więc kupić sofę nierozkładaną, dla lepszego wypoczynku w dzień i wieczorem, a jednocześnie sofę na której można spać. Czy to możliwe? Przeczytaj o nowoczesnej sofie Kimono.

 

 

 

 

 

Firma Conmoto zachwyca luksusowymi meblami. Są to meble funkcjonalne, zaprojektowane przez światowej sławy projektantów. Takim meblem jest nowoczesna kanapa Kimono. Kanapa Kimono to produkt projektu Marka Brauna, w którym można doszukać się inspiracji geometrią japońskiej kultury. Sama nazwa również nawiązuje do tradycyjnego japońskiego stroju. Prosta, futurystyczna forma mebla przełamana jest dużą ilością poduszek. Taka surowa kanapa z poduszkami zyskuje na komforcie. Dodatkowo staje się designerskim akcentem w wystroju wnętrza. Lekkości sofie dodają nóżki, są charakterystyczne, cienkie w porównaniu do prostej konstrukcji sofy.

 

Sofa na cienkich nóżkach
Sofa na cienkich nóżkach

 

Urządzanie salonu nie jest prostym tematem. Chcemy aby wszystko do siebie pasowało. Wybieramy w jakim kierunku chcemy mieć wystrój wnętrza. Styl skandynawski, styl nowoczesny, styl loftowy, styl eklektyczny, a może styl boho? Nowoczesna sofa Kimono odnajdzie się w każdym wnętrzu. Dzięki dużej ilości kolorów możemy wybrać sofę idealnie dopasowaną. Sofa w stylu skandynawskim to sofa szara, do wyboru jasny lub ciemny  odcień szarości. Taki sam kolor sofy sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno nowoczesnym jak i w stylu industrialnym.

jasnoszara sofa styl indusrialny, skandynawski, nowoczesny
Jasnoszara sofa Kimono

 

Musztardowa sofa to idealne uzupełnienie stylu eklektycznego. Dużo kolorowych poduszek urozmaici wnętrze. Żółta sofa ociepli wnętrze, zwróci na siebie uwagę, będzie mocnym dodatkiem w salonie. Moda na naturę to obecny trend wnętrzarski. Zielona sofa, czy dokładniej sofa w kolorze jasnozielonym, kolor szałwia to główny akcent stylu boho. Dodając dużo roślin poczujemy się bliżej natury. Bliżej natury poczujemy się też wybierając sofę, gdzie 100% wełny jest uzyskana z recyklingu. Warto podkreślić, że sofa z dobrego materiału to właśnie Kimono. Obicie kanapy to aż 70% wełny! Dzięki temu KIMONO  to sofa to przytulna, a jednocześnie wygodny, elegancki mebel. 

 

jasnozielona sofa w stylu boho
Sofa w kolorze zielonym

 

Luksusowe meble Conmoto to meble warte swojej ceny, posłużą nam wiele lat.  A prosty styl kanapy, będzie pasował do zmieniających się trendów wnętrzarskich. Jest to kanapa uniwersalana. Dzięki dwóm wysokościom oparcia każdy wybierze odpowiednią sofę dla siebie, a długość i głębokość sofy idealnie nada się do spania. Tak więc wybierz sofę wygodną, nowoczesną i komfortową. Kanapa do wypoczynku w dzień i jednocześnie kanapa z możliwością spania to KIMONO!  

 

nowoczesna sofa kimono
Nowoczesna sofa Kimono