Ekskluzywne leżaki na taras w domu i w luksusowym SPA.

leżak na taras, leżak do ogrodu, meble ogrodowe, meble na taras, nowoczesne meble na taras, designerskie meble, meble projektantów, meble z hpl

W każdym ogrodzie powinna się znaleźć strefa, która będzie przeznaczona na relaks. Wiem, czego nie może zabraknąć, aby była funkcjonalna, a przy tym ładna. Leżak ogrodowy pozwoli  się zrelaksować w ogrodzie, na tarasie, a nawet na większym balkonie. Leżaki świetnie sprawdzają się do opalania i czytania książek. Idealnie nadają się do popołudniowej drzemki na świeżym powietrzu. Najlepiej wyposażyć się w leżak, który posiada regulowane oparcie. Doskonałym i funkcjonalnym dodatkiem jest podnóżek, który można wykorzystać jako praktyczne krzesło. 

W ogrodzie lub na tarasie sprawdzają się nie tylko komfortowe mebli. Najważniejsze jest żeby były wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki atmosferycznych. Dlatego mogę polecić kolekcję Riva firmy Conmoto.

Riva to kolekcja ekskluzywnych mebli, które zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału hpl. W skład zestawów wchodzą funkcjonalne stoły, wygodne krzesła, komfortowe sofy i leżaki.  Wszystkie wspomniane odporne są na deszcz oraz promienie uv. Elegancji dodają poduszki oraz siedziska, które są wykonane z wodoodpornej tkaniny sunbrella. Mate­riał odporny jest na pro­mie­niowanie sło­neczne, zary­so­wa­nia oraz wodę, nawet w kon­tak­cie ze słoną wodą powierzch­nia nie zmieni swo­jego wyglądu. Tkanina poduszek jest przy­ja­zna dla skóry oraz łatwo prze­pusz­cza powie­trze.

Leżak Riva jest dopeł­nie­niem kolek­cji mebli do ogrodu Riva out­door. 

Posiada on 6-cio pozio­mową regu­la­cję zagłówka oraz wygodną poduszkę. Posiada  odpo­wied­nie zamo­co­wa­nia, dzięki którym nie pozwala się zsu­wać z leżaka i zapewni dosko­nały kom­fort wypo­czynku. Meble Riva gwarantują, że nie­groźna im wil­goć, wysoka i niska tem­pe­ra­tura, zadra­pa­nia ani uszko­dze­nia. Mogą bez obawy stać na zewnątrz przez cały rok. Powierzch­nia mebli jest bar­dzo łatwa do czysz­cze­nia.

Cała kolekcja Riva to nowoczesna aranżacja tarasu lub ogrodu.  Meble firmy Conmoto są bardzo wytrzymałe i zapewniają najwyższy komfort w czasie relaksu.

Kolejną interesującą propozycją na taras może być leżak Genua. Jest idealnym kompanem letnich kąpieli. Najbardziej charakterystyczną cechą tego nowoczesnego leżaka jest jego oszczędny design, który łączy aluminiową konstrukcję malowaną proszkowo na kolor biały, bądź czarny wraz z materiałem w kolorze jasno szarym i antracytowym. Atutem jest to, że istnieje możliwość domówienia zagłówka, który z pewnością zwiększy komfort jego użytkowania. Jedną z ważniejszych zalet jest to, że leżaki Genua można składować jeden na drugim, a dzięki temu zajmują mniej miejsca, gdy ich nie używamy. Sprawdza się to genialnie w hotelach lub salonach odnowy biologicznej.

Istnieje możliwość zamówienia ochronnych pokrowców przy każ­dym zesta­wie firmy Conmoto. Dzięki pokrow­com wszystkie meble będą zawsze czy­ste, suche i gotowe do użytku pod­czas kolej­nego sło­necz­nego dnia w ogro­dzie. 

Designerskie meble Conmoto projektowane są przez światowej sławy projektantów, takich jak Peter Maly czy Mark Braun. Otrzymują nagrody designu takie jak red dot, IF design czy też good design.

Wszystkie produkty Conmoto łączy wysoka jakość wykonania, wyjątkowy design oraz świadomość ekologii. Marka z wyczuciem wyrafinowanego designu i ciągłych zmian co chwilę zaskakuje nas wyjątkowymi nowościami.