Ekskluzywne meble do wnętrz i ogrodów z Rollsroyce i Alfa Romeo

Nowoczesna sofa modułowa, ekskluzywna sofa na taras

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy! A Conmoto po raz kolejny udowadnia, że kolekcje luksusowych mebli sprawdzą się wszędzie!

Mowa oczywiście o nieśmiertelnej kolekcji mebli z HPLu Riva, a także sofie modułowej Miami.

Meble do wnętrz i na tarasy Riva będą idealnym wyborem nie tylko w prywatnym salonie czy przydomowym ogródku. Ich wyjątkowa wytrzymałość, ponadczasowy design oraz łatwość w utrzymaniu higienicznej czystości sprawiają, że po kolekcję chętnie sięgają organizatorzy wyjątkowych wydarzeń czy projektanci stref publicznych. 

modułowa sofa ze stolikiem kawowym

W Zalando Fashion House w Berlinie postawiono na prosty design modułowej kanapy ze stolikiem kawowym. Białe wykończenie mebli Riva wspaniale współgra z antracytowymi poduszkami i stonowanym wystrojem Fashion House. Kilka osobnych stref wypoczynku pozwoli złapać oddech, zamienić kilka słów z towarzyszami czy spokojnie napić się kawy :) Zestaw modułowej sofy ze stolikiem kawowym z powodzeniem wykorzystamy także na tarasie. Wszystko dzięki wyjątkowej odporności HPLu na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, palące słońce nie wpływają na wygląd czy właściwości mebli. A wyjątkowo gładka powierzchnia ułatwia zachowanie higienicznej czystości - co sprawdza się zwłaszcza w miejscach publicznych. Ale także we własnym salonie. 

modułowa sofa ze stolikiem kawowym

Na kolekcję mebli z HPLu postawiono także podczas prezentacji Alfa Romeo Giulia na torze w Nürburgring. Wykorzystano nie tylko modułowe sofy Riva ze stolikami kawowymi, ale także stoły i ławki. Okazały się idealne do strefy jadalnianej :)

ekskluzywna sofa modułowa

Jednak prawdziwym wyzwaniem była ekskluzywna europejska trasa z Rolls Royce Cullinanem. Conmoto stworzyło wyjątkowa strefę dobrego samopoczucia, w której goście mogli odpocząć i spokojnie ze sobą porozmawiać.Tym razem postawiono m.in. na modułową sofę Miami oraz okrągły biokominek Roll Fire. Takie połączenie pozwoliło na stworzenie luksusowej strefy relaksu dla uczestników wydarzenia w całej Europie nie tylko wewnątrz, ale również na świeżym powietrzu. Wszystko dzięki temu, że sofa Miami oraz biokominek Roll Fire (który można toczyć w trakcie palenia!) mogą być wykorzystane zarówno w pomieszczeniach, jak i na tarasach.Wspólnie stworzą niezapomnianą aranżację!

Jak widać luksusowe marki stawiają na luksusową oprawę. Która będzie się nie tylko fantastycznie prezentować, ale będzie również niezwykle praktycznym rozwiązaniem pod względem organizacyjnym. 

Ekskluzywne meble wypoczynkowe z kolekcji Riva czy Miami sprawdzą się również w takim wydaniu :)