Jaki biokominek wybrać? - Ekskluzywne biokominki Conmoto

Obecnie spędzamy dużo wolnego czasu w domu. Co może być przyjemniejszego niż rozluźnienie się i zaglądanie w ciepłe płomienie w kominku. Na ten sezon zimowy przedstawiamy ekskluzywne biokominki etanolowe marki Conmoto,  które zostały zaprojektowane we współpracy z uznanymi projektantami. Nie każdy może pozwolić sobie na kominek na drewno. Nie tylko ze względu na brak możliwości podłączenia wylotu spalin do komina, ale także brak miejsca do przechowywania drewna czy opału. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są bardziej świadomi środowiska i jak się z nim obchodzić, wiele z nich zaczęło poważnie rozważać posiadanie biokominka. To bardzo dobrze, ponieważ przyjazne środowisku biokominki mają lepszy wpływ na naszą planetę i co za tym idzie, na nas. Znamy też osoby nie lubiące zapachu palonego drewna....ale i na to jest rozwiązanie.

 

nowoczesny biokominek
Biokominek Travelmate w kształcie walizki

Wybór odpowiedniego biokominka może wydawać się kłopotliwy przez  to, że na rynku jest duży wybór ofert. Podpowiadamy, jak ułatwić sobie wybór biokominka i znaleźć ten, który spełni nasze oczekiwania:

-Szukaj biokominka, który jest łatwy w instalacji, który wystarczy wyjąć z opakowania i uruchomić.

 

-Wybierz taki kominek na bioethanol, który jest łatwy w użyciu i napełnianiu. Dużo przyjemniejsze jest podziwianie pięknych płomieni niż spędzanie godzin na ich przygotowywaniu.

 

-Czasy, kiedy kominek musiał być duży i zabudowany w ścianach już dawno minęły. Przyjazny środowisku biokominek, występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, a więc łatwo będzie Ci znaleźć coś co będzie pasować do Twojego domu.

 

-Kominki produkujące dym mogą być niezdrowe. Nieszczelna konstrukcja kominka może powodować ulatnianie się spalin. Polecamy więc znalezienie biokominka nieprodukującego dymu, używającego bioetanolu jako paliwo. Twój biokominek będzie przyczyniał się nie tylko do ochrony Twojego zdrowia, ale i naszej planety. Co więcej biokominki Conmoto zamiast dymu wytwarzają parę wodną, która nawilża powietrze.

 

-Tradycyjny kominek produkuje popiół i sadzę, więc mycie go może być po prostu brudną robotą. Jeśli zamiast niego kupisz biokominek oglądanie ognia będzie czystą przyjemnością.

 

-Wybieraj wysokiej jakości biopaliwo. Aby kominek był przyjazny środowisku, powinien palić się jak najdłużej na jak najmniejszej ilości paliwa. W Conmoto oferujemy biokominki, które palą 1 litr bioetanolu aż 5 godzin. Jest to zdrowe dla środowiska, ale i dla Twojej kieszeni. Biopaliwo Conmoto wypala się do końca, nie pozostawia żadnych resztek.

 

Jak widać znalezienie odpowiedniego  biokominka nie jest ciężkim zadaniem. Biokominki Conmoto spełniają największe wymagania. Do tego ich niebanalny wygląd zachwyci znawców designu i wielbicieli luksusu.

 

okrągły biokominek vis-a-vis
Okrągły biokominek Rollfire

Okrągły biokominek Rollfire to wybór dla każdego kto ceni sobie wysoką jakość, designerski wygląd i niecodzienne rozwiązania. To kominek, który się toczy się podczas palenia! Nie zakłócony widok płomieni jest możliwy dzięki przeszklonej konstrukcji. Szyby vis-a-vis w kominku ekologicznym  to świetnie rozwiązanie aby kominek stał na środku pomieszczenia, tarasu czy balkonu.  Kominek toczy się po podłodze po czarnej osłonie z filcu, która otacza korpus, dzięki temu nie porysuje podłogi. Gruba czarna stal jest gwarantem wysokiej jakości wykonania biokominka.

 

przeszklony biokominek
Biokominek Travelmate

Biokominek Travelmate w kształcie walizki jest nawiązaniem do podróży. Każdy kto lubi podróże, może zabrać go ze sobą. To mobilny biokominek, możemy chwycić za rączkę i go przenieść. Podobnie jak Rollfire jest to biokominek przeszklony na wskroś, wykonany z grubej jakości stali. Wypala się całkowicie, więc nie trzeba go sprzątać ani czyścić po użyciu. Biokominki Conmoto SA bardzo łatwe i intuicyjne w użytkowaniu. Możemy je przenosić, ale także dzięki uchwytom mogą zstac się biokominkami wiszącymi. Nie szkodzą środowisku, a dodatkowo nawilżają powietrze, czyniąc relaks przy kominku przyjemnym i zdrowym.

 

eksluzywny biokominek
Biokominek Roll fire

 

Pamiętajcie, że  eleganckie dodatki do wnętrz muszą być również funkcjonalne. Właśnie dlatego, przy aranżacji takiego pomieszczenia, warto pomyśleć o nowoczesnym i funkcjonalnym biokominku. Ekskluzywne biokominki łączą prosty design z praktycznymi funkcjami. Należy wybrać taki biokominek, który swoim designem przyciągnie uwagę i będzie pasował o luksusowego wnętrza. Oryginalny biokominek w kształcie koła czy walizki na pewno sprawi, że aranżacja stanie się jedyna w swoim rodzaju. Ekskluzywne biokominki sprawią, że ciepło bijące od ognia wprowadzi nas w przyjemny nastrój.