Kto to zaprojektował? - eleganckie i solidne meble z linii Tension

meble znanych projektantów

Eleganckie i solidne meble Tension to ławy i stoły zarówno do wnętrz, jak i ogrodów. Pomysłodawcą projektu jest agencja „Maly Hoffmann Kahleyss”. Założona w 2009 roku, wywodzi się z renomowanej pracowni „Peter Maly Design und Innenarchitektur”. Od tego czasu powstało wiele projektów mebli dla znanych producentów. Jedną z recept na sukces zespołu jest „jednolita różnorodność”. Pracownia stawia na jednolitość, nowoczesne projekty mebli do wnętrz i ogrodów oraz na wysoką jakość. Oprócz swoich kluczowych kompetencji w zakresie projektowania mebli i architektury wnętrz zajmują się również produkcjami fotograficznymi i projektowaniem targowym. W oparciu o wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie powstają produkty, które wyróżniają się niezależnością i oryginalnością.

 

 

czarny stół tension
Zestaw mebli Tension

Solidne Meble TENSION wyko­nane są z mate­ria­łów o wyso­kiej jako­ści. Meble z HPL, spra­wiają że nie­groźna im wil­goć, wysoka i niska tem­pe­ra­tura, zadra­pa­nia ani uszko­dze­nia. Dzięki temu ławka może być bez obawy uży­wana na zewnątrz przez cały rok. Te całoroczne meble posiadają powierzch­nie bar­dzo łatwą do czysz­cze­nia, co pozwoli zaosz­czę­dzić dużą część cennego czasu i ener­gii. Powierzchnia mebli jest antystatyczna, utrudnia przywieranie kurzu, ale również bakterii. Mate­riał odporny jest na pro­mie­nie sło­neczne, wszelkie zary­so­wa­nia i wodę. Nawet w kon­tak­cie ze słoną wodą powierzch­nia nie zmieni swo­jego wyglądu. Ich prosta forma pasuje do każdego stylu. Są to meble niezwykle eleganckie. Ich cena wiąże się z bardzo dobra jakością wykonania i materiałami z jakich meble są zrobione. Zestaw stół i ława posłuży nam wiele lat, nie zmieniając swojego koloru, bez obaw o zadrapania i zarysowania. 

 

solidny stół z ławą
stół z ławą Tension

 

Lubimy siedzieć wygodnie, przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi przy stole mogą trwać wiele godzin. W zesta­wie kolek­cji TENSION dostępne są rów­nież wygodne poduszki na ławy. Dostępne są  w trzech opcjach kolo­ry­stycz­nych. Mate­riały poduch są odporne na zabru­dze­nia i wil­goć, wolne od szko­dli­wych sub­stan­cji, przy­ja­zne dla skóry oraz łatwo prze­pusz­czają powie­trze. Nie wyma­gają czysz­cze­nia. Aby przyjęcia w ogrodzie były wygodniejsze poduszki nie zsu­wają się z ławek dzięki odpo­wied­niemu zamo­co­wa­niu. Są to meble całoroczne, ale aby meble były zawsze czy­ste, suche i gotowe do użytku pod­czas kolej­nego posiłku w ogro­dzie można dokupić specjalnie dopasowane pokrowce . Ochronne nakry­cie przy­mo­co­wane jest do mebli przy pomocy spe­cjal­nych haczy­ków, dla­tego może­cie być pewni, że pozo­staną na miej­scu nawet w wietrzne dni. A dodatkowo będą wyglądać bardzo estetycznie. Pokro­wiec wyko­nany jest z bar­dzo trwa­łego mate­riału, który można prać w pral­kach w tem­pe­ra­tu­rze do 40 stopni C. Ochronne pokrowce na meble można domówić przy każ­dym zesta­wie.

 

solidne meble ogrodowe
Meble ogrodowe Tension

Nie wątpliwe na uwagę zasługuje kształt mebli. Prosta forma stołu z ławą jest niecodziennym rozwiązaniem w domu, jednak bardzo praktycznym. Stół z krzesłami pomieści określoną liczbę osób. Ława pomieści osób tyle ile będzie s stanie na niej wygodnie usiąść. Meble Tension to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, aby nie myśleć o dodatkowych pojedynczych krzesełkach.  Wykończenia w różnych kolorach pozwolą urządzić jadalnie według swoich potrzeb. Luksusowe meble drewniane z dodatkiem materiału HPL to rozwiązanie niezwykle designerskie, a dodatkowo ponadczasowe.

 

meble z hpl
ława Tension z HPL