Kto to zaprojektował? - najlepsi projektanci tworzą dla Conmoto!

ekskluzywne meble z możliwością ukrycia kabli, solidny fotel kubełkowy

Werner Aisslinger urodził się w 1964 roku w Nördlingen w Niemczech. Obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Studiował projektowanie na Uniwersytecie Artystycznym w Berlinie.

Podczas studiów pracował dla Rona Arada i Jaspera Morrisona w Londynie oraz Michele de Lucchi w Mediolanie. W 1993 roku otworzył „Studio Aisslinger” w Berlinie, koncentrując się na projektowaniu produktów, projektowaniu koncepcyjnym i architekturze marki. Werner Aisslinger był gościnnym wykładowcą na Uniwersytecie Sztuk Pięknych w Berlinie w 1994 r. oraz w Lathi Design Institute w Finlandii w 1997 r. W latach 1998–2005 był profesorem projektowania produktu w Szkole Sztuk i Wzornictwa w Karlsruhe. Od 2006 roku jest członkiem  komitetu Fundacji Raymonda Loewy'ego oraz jury Lucky Strike Design Awards.

stół jadalniany do home office
Kolekcja Chairman i Pad 

Aisslinger jako projektant szczególnie interesuje się wykorzystaniem najnowszej technologii i nietypowych materiałów, które wykorzystuje w swoich projektach produktowych. Zaprojektowana przez niego linia krzeseł i foteli Chairman cieszy się ogromną popularnością. To fotel biurowy, a jednocześnie krzesło do jadalni.  Z jednej strony wykorzystanie najnowszych materiałów i technologii. A jednocześnie wyzwanie stworzenia ponadczasowego mebla o klasycznym kształcie. Powłoka wykonana jest w 100% z filcu polarowego nadającego się do recyklingu , niedawno opracowanej technologii, która zapewnia solidną skorupę siedziska, a jednocześnie miękką tapicerkę. Kubełkowy fotel Chairman to solidny mebel na drewnianych nogach. Idealny do każdego wnętrza.

krzesło do jadalni i krzesło do pracy
Krzesło Chairman na drewnianych nogach

Nowoczesne krzesła o tradycyjnym kubełkowym kształcie występują również w żywych kolorach. Na uwagę zasługuje fotel w kolorze butelkowa zieleń. Minimalistyczny, idealny do modnego stylu BOHO. 

Fotel butelkowa zieleń
Fotel Chairman w kolorze zieleni

W kolekcji również stoliki barowe. Odpowiednia wysokość i profilowane oparcie, a do tego najmodniejsze kolory mebli.

wygodne krzesła barowe
Chairman krzesła barowe

Kolekcja Pad firmy Werner Aisslinger reprezentuje połączenie tradycyjnych mebli wzbogaconych o wymagania współczesnego życia codziennego. Składa się ze stołu obiadowego i roboczego, a także stolika kawowego i systemu przechowywania wyposażonego w nowoczesne systemy ładowania wszystkich urządzeń elektronicznych. Eleganckie muszle wykonane są z polaru formowanego w 100% nadającego się do recyklingu, miękkiego i jednocześnie odpornego.

stolik ze schowkiem na kable
Stolik Pad ze schowkiem na kable

Stolik Pad oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania, a także elektroniczną stację ładowania, zupełną nowość  na rynku. W naszym codziennym życiu gadżety elektroniczne odgrywają ogromną rolę, większą niż kiedykolwiek. „Pad box“ łączy kilka różnych tematów - jako elegancki schowek na nasze nowoczesne narzędzia może być używany jako dodatek do mebli w salonie lub obok łóżka.

półka ze schowkiem
Półka Pad z ładowarką

 

Panel Pad można zainstalować na każdej ścianie jako ulepszenie naszego codziennego środowiska życia. Nadaje się jako półka, mała stacja robocza lub stacja ładującaOferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania we właściwym miejscu, ułatwiając organizację wszystkich urządzeń elektronicznych.

 

stół do home office
Stół Pad - idealny do home office i nauki zdalnej

Stoły odgrywają istotną rolę we współczesnym wnętrzu - tu toczy się życie rodzinne. Przygotowywanie posiłków, świętowanie, spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Teraz także odrabianie lekcji, praca na laptopie, czy popularny Home office. Pad Table Wernera Aisslingera to stół o wyglądzie tradycyjnego mebla, w którym można przechowywać i organizować wszystkie nowoczesne narzędzia komunikacyjne. Wszystkie urządzenia można podłączyć bezpośrednio do stołu. Stacje ładujące i kable są ukryte w pudełku, które zapewnia wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie nawet laptopa i telefonu. A gdy tylko sceneria zmieni się z pracy w rekreację, możemy urządzić kolację na dużą liczbę osób.