Nowa modułowa kuchnia na taras od Conmoto

Nowoczesna kuchnia na zewnątrz, kuchnia do ogrodu, kuchnia na tarasie, grilldo ogrodzie

Carsten Gollnick po raz kolejny tworzy wyjątkowy projekt dla Conmoto. Tym razem odświeżył wizję swojej kultowej kuchni na taras Ticino. Pierwowzór w całości wykonany został z HPLu. Materiału niezwykle odpornego na uszkodzenia czy zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszne mu palące słońce, deszcz, a nawet śnieg i mróz. 

Nowa wersja zyskała zdecydowanie lżejszą formę. Kuchnia zewnętrzna Conmoto o eleganckim, lekkim designie oferuje dużą elastyczność w projektowaniu, dzięki swojej modułowej konstrukcji. Rama TICINO Kitchen może być zaprojektowana zgodnie z naszymi życzeniami, dzięki czemu zyskamy mebel skrojony na miarę naszych potrzeb i preferencji.

Dzięki obszernym powierzchniom roboczym mamy wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przygotowanie posiłku, a także jego zjedzenie. 

Do wyboru mamy kilka modułów podstawowych, a także alternatyw materiałowych: blaty, półki otwarte, szuflady, moduł wodny, grillowy, a nawet chłodzący. Do tego wygodne stołki barowe i idealna kuchnia na taras gotowa.

Nowoczesna kuchnia na taras, do ogrodu

Kuchnia zewnętrzna TICINO Kitchen w całości wykonana została z materiałów wysokiej jakości, odpornych na warunki atmosferyczne - idealne do użytku przez cały rok. 

A oto inne zalety tego wygodnego zestawu:

  • Rama i szuflady wykonane z malowanej proszkowo, matowej czarnej stali nierdzewnej

  • Konstrukcja i szuflady wykonane z HPL w kolorze antracytowym Blat z łatwej w pielęgnacji ceramiki w trzech ponadczasowych kolorach

  • Półka magazynowa wykonana z HPL w kolorze antracytowym lub listwach drewnianych z uszlachetnionego termicznego jesionu

  • Regulowane nóżki kompensujące nierówności podłogi

Nowoczesna kuchnia zewnętrzna, gotowanie w ogrodzie

A co o swoim projekcie mówi sam Gollnick?

„Gotowanie w ogrodzie, serwowanie w ogrodzie, wspólne jedzenie i komunikowanie się w wyjątkowej aranżacji tarasu. Były to dla mnie najważniejsze założenia przy pomyśle wygodnej kuchni TICINO. Wiodące było wykorzystanie emocjonalnej i przestrzennej swobody ogrodu, a następnie odpowiednie zaprojektowanie mebli. Rezultatem jest system mebli zewnętrznych, który może bardzo elastycznie i z pokorą reagować na życzenia ludzi i zmiany. Elegancja połączona z funkcjonalnością i nieograniczoną użytecznością. Moim życzeniem było pogodzenie architektury ogrodowej, komunikacji i kultury stołowej.”

Jak widać Conmoto z pasją tworzy nowe funkcjonalne rozwiązania dla otaczającej nas przestrzeni. Nowoczesna kuchnia zewnętrzna TICINO Kitchen jest tego doskonałym przykładem. Mimo iż dopiero niedawno ujrzała światło dzienne, już ma coraz większe grono zadowolonych użytkowników.