Nowoczesny i ekologiczny biokominek Travelmate - zabierz go ze sobą w podróż

modny biokominek, nowoczesny biokominek, mobilny biokominek, ekologiczny biokominek

Przyszła jesień. Przyszła i zagościła się na dobre. Patrząc przez okno na otaczającą nas pogodę, deszcz wiatr i chłodne wieczory myślimy o spędzaniu wolnego czasu przed kominkiem.  Niestety tradycyjny kominek na drewno jest czasem poza zasięgiem osób, które mieszkają w bloku, bądź z innych przyczyn kominka  nie mogą posiadać, a marzą o wpatrywaniu się w płomienie. Całe szczęście firma Conmoto, która znana jest ze swoich innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych i stylowych dodatków do wnętrz, posiada w swojej ofercie Biokominek zaprojektowany przez Studio Vertijet. To biokominek Travelmate  w kształcie walizki.

nowoczesny biokominek Travelmate

W biokominku Travelmate wykorzystano technologię bezdymnego ognia, który dzięki wytwarzanej parze wodnej dodatkowo nawilża powietrze. Wypełnioną ogniem walizkę możemy przenosić w dowolne miejsce, gdyż mobilny model Travelmate, może podróżować razem z właścicielem. Wyjątkowo lekką konstrukcję Travelmate – 25 kg, można dowolnie przenosić i postawić gdziekolwiek zamarzymy: na dywanie, na stole czy obok sofy. Nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Jego widok może cieszyć nas nie tylko w domu ale też na tarasie czy w ogrodzie.

mobilny biokominek na taras i do ogrodu

Najważniejsze zalety biokominka Travelamte:

  • biokominek nie wymaga żadnej instalacji,  wystarczy wyciągnąć go z opakowania aby go rozpalić
  • do palenia wykorzystujemy ekologiczny bioethanol
  • nie pozostawia popiołu, dymu, zapachu, smaru
  •  jest w pełni ekologiczny, zasilany bioetanolem wykonanym z roślinnych składników
  • nie wymaga czyszczenia, sama przyjemność!
  • para wodna wytwarzana podczas palenia dodatkowo nawilża powietrze
  • 100% wytwarzanego ciepła pozostaje wewnątrz biokominka
  • do jego używania nie potrzebujemy żadnych pozwoleń przeciwpożarowych
  • niepowtarzalny design
  • biokominek jest ręcznie wykonany w fabryce Herzebrock-Clarholz

mobilny biokominek Travelmate

Ogień  zakmnięty w walizce rozpali zmysły nawet najbardziej wymagających. Ten nowoczesny design biokominka to dzieło uznanych na świecie projektantów. Płomień wolny od dymu, wyjątkowe wzornictwo, wysokiej klasy materiały, a do odporna na warunki pogodowe stal z pokryciem proszkowym, zapewnia komfort użytkownika oraz pozwala cieszyć się prawdziwym ogniem. Wysoką jakość, niecodzienny design oraz dużą funkcjonalność potwierdzają liczne nagrody, jak Red Dot czy Good Design Award.