Nowoczesny stolik modułowy KARO

Nowoczesny stolik KARO
Nowoczesny stolik KARO
kolorowy stolik Karo

Dodatki często decydują o całym wystroju wnętrza. Robiąc małą zmianę potrafimy odświeżyć wygląd pomieszczenia, albo nawet zmienić go całkowicie. Każdemu z nas zalezy aby stworzyć wnętrze funkcjonalne, a przy tym designerskie. Uwielbiamy patrzeć na ładne rzeczy, a kiedy moga nam one posłużyć to świetnie!

Znany i ceniony projektant Pascal Bosetti stworzył nowoczesny stolik Karo, który jak na Conmoto przystało jest modułowy i wielofunkcyjny. Jeden mały stolik na nóżkach w kształcie rombu idealnie sprawdzi się jako stolik kawowy do salonu, szafka nocna, podręczny stolik, ława przy kanapie lub regał pod ścianą. Wyjątkowy charakter i jeszcze większą praktyczność dają wkłady i akcesoria uzupełniające. Dzięki specjalnie dedykowanym tacom z drewna możemy zmienić wygląd tego kolorowego stolika, ale również w łatwy sposób przenieść to co się na nim znajduje w inne miejsce.

Stoliki można ze sobą łączyć aby zbudować większy stół lub wyższy stolik. Stolik Karo dzięki aż 6 kolorom wpasuje się w każde wnętrze.