Przechowywanie w ogrodzie i na tarasie

skrzynia ogrodowa, przechowywanie w ogrodzie,

Jak zaaranżować ogród czy taras, aby stał się wyjątkowym miejscem do wypoczynku? Skupiamy się przede wszystkim na doborze odpowiednich mebli ogrodowych. Bierzemy pod uwagę wygodne fotele czy sofy, stoliki kawowe, albo komplety stołów z krzesłami dedykowanych typowo na tarasy.

Jednak wygodny, a przede wszystkim funkcjonalny ogród to nie tylko odpowiednie meble wypoczynkowe.

Niezwykle ważne jest również przechowywanie w ogrodzie!

Bo gdzie schować poduszki, narzędzia, czy inne przedmioty, które przydają się niemal codziennie w ogrodzie?

Conmoto, producent ekskluzywnych mebli ogrodowych, i tu wychodzi nam z pomocą. Prezentuje nam zarówno pojemne skrzynie ogrodowe, jak i wyjątkowo trwałą szafę na taras.

Wszystkie te produkty wykonane zostały z niezwykle trwałego materiału, jakim jest HPL. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, czy zmienne warunki pogodowe. Nie zmienia koloru w słońcu, nie straszne mu mróz czy deszcz. Nawet słona woda nie jest w stanie mu zaszkodzić.

Produkty wykonane z HPLu sprawdzają się zarówno jako meble salonowe, ale przede wszystkim jako meble ogrodowe. Na zewnątrz w pełni wykorzystamy jego cały potencjał.

Skrzynie ogrodowe od Conmoto

Występują w kilku kolorach oraz rozmiarach. Dzięki temu z powodzeniem odnajdziemy ideał na miarę naszych potrzeb. Ponadto wszystkie modele doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą.

Skrzynia ogrodowa Forte

Skrzynia ogrodowa Forte to prawdziwy klasyk. Wykonana z egzotycznego drewna (do wyboru modrzew oraz drewno kambala), z pokrywą z HPLu w kolorze antracytowym. Konstrukcja nowoczesnej skrzyni z HPL oferuje wewnątrz naturalną wentylację. Pokrywa dzięki pneumatycznym sprężynom wygodnie podnosi się i opuszcza zapewniając komfort użytkowania. Powierzchnia funkcjonalnej skrzyni Forte jest bardzo łatwa do czyszczenia oraz odporna wszelkie warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Skrzynia jest dostępna w dwóch rozmiarach M i L. 

pojemna skrzynia ogrodowa

Z kolei El Pecho to model wykonany już w całości z HPLu. Również ona zapewnia wentylację, a także wygodne podnoszenie pokrywy. Dostępna w trzech kolorach – biały, antracyt, taupe. Oraz w trzech rozmiarach. Największy z nich ma ponad 2 m długości! Pomieści wszystko smiley

Ale przechowywanie w ogrodzie to nie tylko skrzynie

Pojemna szafa ogrodowa

Doskonałym rozwiązaniem jest także szafa wykonana również Z HPLu – Landmark. Dzięki wygodnym półkom i pojemnej szufladzie pozwoli zachować ład we wnętrzu. Co znacznie ułatwi poszukiwania smiley Dostępna w trzech kolorach – białym, antracytowym, taupe – doskonale uzupełni zestaw ogrodowych mebli np. Riva.

Dla każdego coś dobrego. Conmoto zadbało o wiele możliwości przechowywania w ogrodzie. Zarówno pojemne skrzynie np. na poduszki, czy wygodna szafa ogrodowa sprawią, że zamiast biegać w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy, będziemy mogli cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu smiley