Sklep! Już otwarty!

sklep midomo, conmoto, skantherm, unknown, infire, dovre, ariostea, cielo, kominki, piece wolnostojące, koza, płyty wielkoformatowe, włoska ceamika , ceramika cielo,

Mam zaszczyt poinformować o nowo otwartym sklepie internetowym sklep.midomo.pl. Prowadzi go wykwalifikowany zespół, osób z pasją, którym nowoczesny design i ekologia nie są obojętne. 

Wszystkie produkty łączy właśnie projektowanie z pasji,  dojrzałość formy z wymogami dzisiejszej ekologii. Jesteśmy dumni, że możemy oferować nasze produkty coraz to szerszej grupie klientów.

Wszystkie nasze produkty do aranżacji wnętrz i ogrodów doceniane są na arenie międzynarodowej i otrzymują nagrody designu takie jak red dot, IF design czy też good design. To sprawia, że nasze produkty są atrakcyjne dla projektantów, architektów i znawców designu.

Jest to również dowód, że warto nam zaufać. Na potwierdzenie mogę przedstawić kilku znanych projektantów: Mark Braun, Carsten Gollnik, Pascal Bosetti współpracujący z Firmą Conmoto, Antonio Citerio, Carsten Gollnick, Peter Maly, prof. Wulf Schneider, Schweiger & Viererbl, Sebastian Buscher projektują dla Skantherm.

Niezwykle ważni dla naszego sklepu są  Klienci kupujący online, doskonale wiemy, że  potrzebują znacznie więcej informacji niż ci, którzy mogą dotknąć i obejrzeć produkt na żywo. Dlatego właśnie poczyniliśmy wszelkie starania, żeby Was potencjalnych klientów nie zawieźć.

Sklep.modomo.pl został stworzony dla klientów, którzy bardzo cenią sobie porady oraz materiały edukacyjne, jakie dostają od sklepów, w których robią zakupy. Zawsze mogą liczyć na fakt, że sklep chętnie podzieli się dodatkowymi przydatnymi materiałami, które pomogą w użytkowaniu zakupionych produktów.

Klienci potrzebują faktów, które dowodzą prawdziwości stwierdzeń typu "wytrzymałe, sprawdzone, znakomite, najlepsze na rynku a my możemy to wszytko dać, gdyż od wielu lat zajmujemy się sprzedaża produktów marki PREMIUM. Produktów stworzonych przez liczących się na całym świeci projektantów.   

Doskonale wiemy, że Klienci bardzo cenią sobie wszelkie porady i materiały edukacyjne, jakie dostają od sklepów, w których robią zakupy. Liczy się dla nich fakt, że sklep chętnie dzieli się dodatkowymi przydatnymi materiałami, które mogą ułatwić użytkowanie zakupionych produktów. Odpowiadamy na pytania, które odpowiedzi szukają oraz rozwiązujemy problemy zwiazane z naszymi produktami. 

Ostatnie lata bardzo zmieniły niewyedukowaną i mało zorganizowaną grupę kupujących w sieci, w znacznie bardziej świadomych konsumentów. Dlatego coraz więcej klientów podejmuje decyzje oparte na specjalistycznej wiedzy a przede wszystkim sugerują się opiniami innych. Zapraszamy do naszego sklepu, będziemy niezmiernie wdzięczni za opinie oraz konkretne uwagi. Umożliwi to usprawnienie oraz poprawę świadczonych usług.