Stojak Habit - minimalizm i porządek do każdego wnętrza

Nowoczesny mebel; designerski stojak; nowoczesna toaletka; minimalistyczny mebel
Nowoczesny mebel; designerski stojak; nowoczesna toaletka; minimalistyczny mebel
Nowoczesny mebel; designerski stojak; nowoczesna toaletka; minimalistyczny mebel, design, meble drewniane
Nowoczesny mebel; designerski stojak; nowoczesna toaletka; minimalistyczny mebel; ekskluzywny mebel; designerski mebel;

Porozrzucane ubrania w sypialni lub w łazience?

Znamy taki widok! Ale znamy też świetne rozwiązanie - wieszak Habit, łączy wszystko co pomoże nam zadbać o porządek w sypialni, przedpokoju, łazience, a nawet w Twoim biurze. To niecodzienny mebel, stworzony z drewna, jest odpowiedzią na codzienne rytułały. Pomocny w każdym pomieszczeniu. Można powiesić na nim płaszcze, kurtki, sukienki, czy nawet bieliznę. Tylko od nas zależy, gdzie będzie stał, które wnętrze ożywi i gdzie będzie nam pomocnikiem w zachowaniu porządku. To idealne miejsce na ubrania, biżuterię, torebki, kosmetyki, czyli wszystko to co chcemy mieć pod reką.

Projektant Carsten Gollnick stworzył mebel idealny do ułatwienia codziennego życia. Firma Conmoto jak zawsze wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów. Nowoczesny stojak to odpowiedź na minimalizm, który jest teraz niezwykle modny. Mebel praktyczny, a przy tym niezwykle designerski, pasujący do każdego wnętrza to specyfika firmy Conmoto.

Stojak występuje w dwóch kolorach oraz w dwóch rozmiarach. Kolor jesion ożywi jasne wnętrza, a ciemny popiół nada im charakteru.